Parkeerplaats Penny : Alter Uentroper Weg 53, 59071 Hamm, Duitsland


Beschikbare details van Parkeerplaats Penny :




Naam: Naam

Parkeerplaats Penny

Adres: Adres

Alter Uentroper Weg 53, 59071 Hamm, Duitsland

Capaciteit: Capaciteit

71 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

fair parken GmbH

Contact: Contact

+49 211 95433711

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 07:00–22:00
Dinsdag: 07:00–22:00
Woensdag: 07:00–22:00
Donderdag: 07:00–22:00
Vrijdag: 07:00–22:00
Zaterdag: 07:00–22:00
Zondag: Gesloten

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Parkeerschijf verplicht
  • Alleen bezoekers


Over Parkeerplaats Penny :

Parkeerplaats Penny is een parkeerterrein aan Alter Uentroper Weg 53, 59071 Hamm, Duitsland. Het wordt beheerd door fair parken GmbH. Er zijn 71 gemarkeerde parkeerplekken. Parkeren is hier gratis. Het biedt invalidenplaatsen en opladen elektrische auto. Toegangsregels: alleen klanten, parkeerschijf verplicht en alleen bezoekers. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 07:00–22:00
Dinsdag: 07:00–22:00
Woensdag: 07:00–22:00
Donderdag: 07:00–22:00
Vrijdag: 07:00–22:00
Zaterdag: 07:00–22:00
Zondag: Gesloten

Prijzen bij Parkeerplaats Penny

vast tarief (Ma-Za 7:00-22:00) ➜ gratis
max. parkeerduur 2h (Ma-Za 7:00-22:00)


Meer parkeren in Hamm



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats Penny is gevestigd op Alter Uentroper Weg 53, 59071 Hamm, Duitsland, Hamm. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 07:00–22:00
Dinsdag: 07:00–22:00
Woensdag: 07:00–22:00
Donderdag: 07:00–22:00
Vrijdag: 07:00–22:00
Zaterdag: 07:00–22:00
Zondag: Gesloten

vast tarief (Ma-Za 7:00-22:00) ➜ gratis
max. parkeerduur 2h (Ma-Za 7:00-22:00)

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto

  • Alleen klanten
  • Parkeerschijf verplicht
  • Alleen bezoekers

  • Parkeerplaats Penny biedt 71 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Penny is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Penny wordt beheerd door fair parken GmbH.

Telefoon: +49 211 95433711

Gerelateerde zoekopdrachten

Parkeren in Hamm Parkeerkaarten Duitsland Parkeren