Parkoviště Amtsgericht / Justiz : Rudolf-Amelunxen-Straße 2, 50939 Köln, Německo


Dostupné informace o Parkoviště Amtsgericht / Justiz :




Název: Název

Parkoviště Amtsgericht / Justiz

Adresa: Adresa

Rudolf-Amelunxen-Straße 2, 50939 Köln, Německo

Kapacita: Kapacita

700 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Garáž

Provozovatel: Provozovatel

Amtsgericht Köln

Kontakt: Kontakt

+49 221 4770

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: 06:00–20:00
Úterý: 06:00–20:00
Středa: 06:00–20:00
Čtvrtek: 06:00–20:00
Pátek: 06:00–20:00
Neděle: 06:00–20:00

Omezení Omezení
  • Pouze pro zákazníky
  • Pouze pro návštěvníky
Rozměrové limity Rozměrové limity
  • Max. výška 2.00 m


O Parkoviště Amtsgericht / Justiz :

Parkoviště Amtsgericht / Justiz je kryté parkoviště na adrese Rudolf-Amelunxen-Straße 2, 50939 Köln, Německo. Provozuje jej Amtsgericht Köln. Má 700 vyznačených parkovacích míst. Je otevřeno každý den od 06:00 do 20:00. Parkování je zde zdarma. Platí omezení vozidla: max. výška 2.00 m. Pravidla vjezdu: pouze pro zákazníky a pouze pro návštěvníky. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

Provozní doba :
Pondělí: 06:00–20:00
Úterý: 06:00–20:00
Středa: 06:00–20:00
Čtvrtek: 06:00–20:00
Pátek: 06:00–20:00
Neděle: 06:00–20:00

Ceník Parkoviště Amtsgericht / Justiz

paušál (6:00-20:00) ➜ zdarma


Další parkování ve městě Köln



Často kladené otázky:

Parkoviště Amtsgericht / Justiz se nachází na adrese Rudolf-Amelunxen-Straße 2, 50939 Köln, Německo, Köln. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: 06:00–20:00
Úterý: 06:00–20:00
Středa: 06:00–20:00
Čtvrtek: 06:00–20:00
Pátek: 06:00–20:00
Neděle: 06:00–20:00

paušál (6:00-20:00) ➜ zdarma

  • Pouze pro zákazníky
  • Pouze pro návštěvníky

  • Max. výška 2.00 m

  • Parkoviště Amtsgericht / Justiz nabízí 700 parkovacích míst pro vozidla.

  • Parkoviště Amtsgericht / Justiz je parkoviště typu: Mimo ulici, Garáž.

  • Parkoviště Amtsgericht / Justiz provozuje Amtsgericht Köln.

Telefon: +49 221 4770