Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 : Stuttgarter Straße 11, 72250 Freudenstadt, Duitsland


Beschikbare details van Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 :




Naam: Naam

Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11

Adres: Adres

Stuttgarter Straße 11, 72250 Freudenstadt, Duitsland

Capaciteit: Capaciteit

7 plekken (+1 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Stadt Freudenstadt

Contact: Contact

+49 7441 8900

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betaald parkeren met ticket

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
Beperkingen Beperkingen
  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren


Over Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 :

Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 is een parkeerterrein aan Stuttgarter Straße 11, 72250 Freudenstadt, Duitsland. Het wordt beheerd door Stadt Freudenstadt. Er zijn 7 gemarkeerde parkeerplekken. 1 daarvan is gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Prijzen beginnen bij EUR 0.5. Betaalwijze: betaald parkeren met ticket. Het accepteert munten en mobiele betalingen. Het biedt invalidenplaatsen. Toegangsregels: geen beperkingen buiten de vermelde uren. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11

20 min (Ma-Vr 7:00-19:00) ➜ EUR 0.50
max. parkeerduur 2h (Ma-Vr 7:00-19:00)
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Freudenstadt



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 is gevestigd op Stuttgarter Straße 11, 72250 Freudenstadt, Duitsland, Freudenstadt. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

20 min (Ma-Vr 7:00-19:00) ➜ EUR 0.50
max. parkeerduur 2h (Ma-Vr 7:00-19:00)
gratis buiten de vermelde uren

  • Invalidenplaatsen

  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren

  • Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 biedt 7 parkeerplaatsen voor voertuigen. 1 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Stuttgarter Straße 11 wordt beheerd door Stadt Freudenstadt.

Telefoon: +49 7441 8900