Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 : Volksgartenstraße 10, 66953 Pirmasens, Duitsland


Beschikbare details van Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 :




Naam: Naam

Parkeerplaats Volksgartenstraße 10

Adres: Adres

Volksgartenstraße 10, 66953 Pirmasens, Duitsland

Capaciteit: Capaciteit

46 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Stadt Pirmasens

Contact: Contact

+49 6331 8400

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen


Over Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 :

Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 is een parkeerterrein aan Volksgartenstraße 10, 66953 Pirmasens, Duitsland. Het wordt beheerd door Stadt Pirmasens. Er zijn 46 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Parkeren is hier gratis. Het biedt invalidenplaatsen. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats Volksgartenstraße 10

vast tarief ➜ gratis


Meer parkeren in Pirmasens



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 is gevestigd op Volksgartenstraße 10, 66953 Pirmasens, Duitsland, Pirmasens. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ gratis

  • Invalidenplaatsen

  • Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 biedt 46 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Volksgartenstraße 10 wordt beheerd door Stadt Pirmasens.

Telefoon: +49 6331 8400