Parking Alte Kollaustraße 34b : Alte Kollaustraße 34b, 22529 Hamburg, Niemcy


Dostępne informacje o Parking Alte Kollaustraße 34b :




Nazwa: Nazwa

Parking Alte Kollaustraße 34b

Adres: Adres

Alte Kollaustraße 34b, 22529 Hamburg, Niemcy

Pojemność: Pojemność

16 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Landesbetrieb Verkehr (LBV)

Kontakt: Kontakt

+49 40 428580

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Bilet za szybą

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne
Ograniczenia Ograniczenia
  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami


O Parking Alte Kollaustraße 34b :

Parking Alte Kollaustraße 34b to parking przyuliczny przy Alte Kollaustraße 34b, 22529 Hamburg, Niemcy. Zarządza nim Landesbetrieb Verkehr (LBV). Ma 16 wyznaczonych miejsc postojowych. Ceny zaczynają się od EUR 0.2. Sposób płatności: bilet za szybą. Akceptowane są karty kredytowe, monety i płatności mobilne. Zasady wjazdu: brak ograniczeń poza podanymi godzinami. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Cennik Parking Alte Kollaustraße 34b

Opłata minimalna (9:00-20:00) ➜ EUR 0.20
1h (9:00-20:00) ➜ EUR 3.50
Maksimum dzienne (9:00-20:00) ➜ EUR 10.50
maks. postój 3h (9:00-20:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami


Więcej parkingów w Hamburg



Najczęściej zadawane pytania:

Parking Alte Kollaustraße 34b znajduje się pod adresem Alte Kollaustraße 34b, 22529 Hamburg, Niemcy, Hamburg. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Opłata minimalna (9:00-20:00) ➜ EUR 0.20
1h (9:00-20:00) ➜ EUR 3.50
Maksimum dzienne (9:00-20:00) ➜ EUR 10.50
maks. postój 3h (9:00-20:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami

  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne

  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami

  • Parking Alte Kollaustraße 34b oferuje 16 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking Alte Kollaustraße 34b to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Parking Alte Kollaustraße 34b zarządza Landesbetrieb Verkehr (LBV).

Telefon: +49 40 428580